Jdi na obsah Jdi na menu
 


The.Switch and Atari Terror

13.12. 2008 Praha Palác Akropolis

Dvě z nejpopulárnějších domácích tvrdě rockových kapel – The.Switch a Atari Terror, přichystaly společný koncert, na který jejich fanoušci dlouho nezapomenou.

V sobotu 13. prosince 2008 naplní po okraj pražský Palác Akropolis upíři, zombie a jiné kreatury, aby vytvořily atmosféru té nejhorrorovější show, která naplno dostojí jménu akce – „Zabijačka sobotní noci“.

S Atari Terror nás kromě kamarádství spojuje společný zájem na tom, aby naše vystoupení byla dotažená i po vizuální stránce. Když padlo v dubnu definitivní rozhodnutí navázat na náš loňský, velmi úspěšný vánoční koncert, stáli jsme opět před náročným úkolem, jak připravit něco nového, dosud nevídaného. Nafotili jsme proto s fotografem Tomášem Třeštíkem společnou fotku členů the.switch a atari terror, která zcela přesně vystihuje atmosféru, kterou bude chystaná akce mít. Uspořádáme zombie-horror show roku!“ říká Michal Novák ze skupiny the.switch.

Zabijačka“ má již své vlastní internetové stránky. Na adrese http://zabijacka.bandzone.cz/ si můžete poslechnout skladby obou kapel, stáhnout si tematické wallpapery a hlavně, zaregistrovat se do velké internetové hry o mimořádné ceny. V rámci této hry se naučíte, jak se stát správnou zombie. Proto nepropásněte instruktážní videa se soutěžními otázkami! Jako zombie, případně jako lidské či jiné, blíže nespecifikovatelné ostatky učinkují ve videích samotní členové Atari Terror a the.switch. Doporučujeme!