Jdi na obsah Jdi na menu
 


X - CORE VE SVĚTĚ

Jednou nahoře jednou dole, tak bych začal. Slayer se nepovedl, ale povedlo se možná něco víc nebo je to srovnatelné. Vyšla nám recenze na desku In Hell v nejprestižnějším časopisu na světě a to v Metal Hammeru. Není nijak velká, ale pro nás ta největší co může být. Pro každého, kdo nějak dělá muziku, tak by to měl být jeho jasný cíl či meta úspěchu. Můžete posoudit sami buď zde na našich stránkách nebo si můžete časopis zakoupit v trafice anebo se na to úplně vykašlete. :) No, konec chlubení, musel jsem to prostě trochu víc vyzdvihnout, máme z toho neuvěřitelnou radost.

Uplynulý týden nám nadělil druhý koncert s americkými Wednesday 13 v Bratislavě. Tam již byla situace trochu horší než v Praze z důvodu poněkud menší účasti, ale našli se skalní příznivci i naší tvorby, tak to bylo hřejivé. Každopádně pořadatelům velice děkujeme, byla to pro nás nesmírná pocta a čest.

Včera, v sobotu, jsme si zajeli na delší výlet do Vamberku na čistě old school hard core party a dobrý čoveče. :) Lidí dost, klubík to nebyl, byla to bowling dráha, tak si to asi dokážete představit jak to probíhalo, hlavně nošení aparátu skrz okna, šlapání po polínkách na přitápění do krbu, místo žádný, ale to tomu dodalo tu pravou šťávu a drive. Společně s námi vystoupili Deaf99, Street Machine, Tortharry, všechny vás zdravíme, předvedli jste krásný výkon. Pořadatelům děkujeme za pozvání, někdy do budoucna třeba, já nevím, někde v nějaký herně :) ať nevyjdeme ze cviku.

Další koncert nás čeká v Blansku 22.11.2008 ve 20:00 Canne'd Music Productions

Obrazek

Obrazek

 

Tak přesně tohle jsem si přečetl na bandzone kapely X-Core. Objevili se ve světovém magazínu Metal Hammer !!! Paráda !!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář